Zondag 19 juli vindt er een Vakantieviering plaats in de Zoetermeerse Nicolaaskerk. Het Groot Vakantiekoor zal zingen. Dit koor bestaat één weekend lang: op zaterdagmiddag repeteren, op zondagmorgen zingen tijdens de viering. Iedereen die mee wil doen, is van harte welkom.
Komt u er altijd nét te laat achter dat die ene leuke expositie al is afgelopen? Blijf dan voortaan op de hoogte van de geplande exposities en tentoonstellingen binnen Zoetermeer via onze pagina.
zoetermeeractief.nl/agenda/exposities-nu
Twaalf jaar na de eerste editie is er een vernieuwde versie verschenen van de bekende Zoetermeerse cartoonpuzzel. De puzzel is als relatiegeschenk gemaakt voor burgemeester Michel Bezuijen. Een beperkt aantal exemplaren is nu ook te koop bij Primera in Rokkeveen.
De nieuwste editie van het magazine Vitaal Ouder Worden is verschenen. Het magazine, een uitgave van de GGD Haaglanden, staat boordevol inspirerende verhalen, praktische tips en informatie over gezond, actief en betekenisvol ouder worden.
Lees meer: Magazines Vitaal Ouder Worden uitgedeeld bij Piëzo
De Lionsclub De Meerbloem stak opnieuw de handen uit de mouwen voor een groep die zelden zelf in de spotlight staat: de mantelzorgers van Zoetermeer. Tijdens het tweejaarlijkse Zomerbanket kregen zo’n negentig mantelzorgers op 30 juni een volledig verzorgde avond aangeboden.
Op 9 juli, tijdens de vergadering van de gemeenteraad, overhandigt de Waterbuurtvereniging uit Meerzicht een petitie aan de raad om de toekomst van buurthuis ‘t Anker veilig te stellen. De petitie is door vrijwel alle buurtgenoten en andere betrokkenen getekend, zodat ruim 900 handtekeningen worden aangeboden.
Op woensdagavond 1 juli is een 72-jarige man mishandeld op de Warande in Zoetermeer. Een groep van ongeveer zeven jongeren, tussen de 12 en 18 jaar oud, viel hem rond 20.45 uur aan. De politie zoekt getuigen en camerabeelden.
Lees meer: Politie zoekt getuigen na mishandeling 72-jarige man
Van schilders en beeldhouwers tot keramisten en textielkunstenaars, Zoetermeer is een broedplaats voor creatieve geesten. Met deze rubriek wordt een platform geboden waarbij steeds een andere kunstenaar uit de kunstwereld van Zoetermeer voor het voetlicht wordt gebracht. Deze keer: Tamara Santana-Grootendorst
Het Kwaliteitsteam Buytenpark wil dat het gemeentebestuur extra maatregelen neemt ter bescherming van de unieke groene hoepel van Zoetermeer. De natuur van het Buytenpark maakt daar deel van uit, net als de andere parken in de stad, zoals het Westerpark en Balijbos.
Lees meer: Kwaliteitsteam wil extra bescherming ‘groene hoepel’...
Ondernemers kunnen zich vanaf donderdag 2 juli aanmelden voor het huren van een rotonde in Zoetermeer. Dit is het vervolg op de nieuwe huurregeling die eerder dit jaar veel onrust veroorzaakte bij bedrijven die een rotonde hadden geadopteerd.
Lees meer: Rotonde huren in Zoetermeer: aanmelden tot 30 juli