Kick’n Studios uit Zoetermeer heeft geschiedenis geschreven tijdens de Break a Leg 2025 danswedstrijd. Met een dubbele overwinning in de megacrew-categorie, heeft de dansschool niet alleen zichzelf, maar ook Zoetermeer op de kaart gezet als een broedplaats voor dans- en hiphopcultuur.
Op 23 februari 2025 vond Break a Leg plaats, één van de meest prestigieuze danswedstrijden van Nederland. Dit internationale evenement, dat al 14 jaar bestaat, draait om veel meer dan alleen competitie. Het is een viering van hiphopcultuur, met crew battles, showcases, DJ’s, live art, workshops en paneldiscussies. Dansers van over de hele wereld reizen af naar Nederland om hier hun talent te laten zien en de strijd met elkaar aan te gaan.
Voor Kick’n Studios uit Zoetermeer werd deze editie een groot succes. De dansschool wist zich te onderscheiden in de megacrew-categorie, waarin grote teams met elkaar de strijd aangaan. Twee teams van Kick’n Studios behaalden een podiumplaats, een unieke prestatie.
The Clique, onder leiding van coach Behroz Akbari, won de eerste prijs. Dit team liet met hun sterke choreografie, energie en uitstraling de concurrentie achter zich en werd beloond met de hoogste eer.
Empire, gecoacht door Marissa Jespers, sleepte een indrukwekkende tweede plaats in de wacht. Met hun krachtige performance bewezen ook zij dat ze bij de top van Nederland (en daarbuiten) horen.
Kijk voor meer sportnieuws op onze sportpagina: sportnieuws of op het overzicht sportevenementen
Zelf sporten? Zie ons overzicht sportaanbieders en alle sportcursussen op een rij.