Het grote Lohmanorgel in de Oude Kerk aan de Dorpsstraat 59 heeft groot onderhoud nodig. Daarom is de actie ‘Het Lohmanorgel schoon!’ gestart. Als eerste in een serie geeft organist Geurt van Lagen een benefietconcert op zaterdag 15 maart van 15:30 tot 16:30 uur.
Hij speelt dan orgelwerken van Bach, Mozart en Liszt. Het volledige programma van het concert van 15 maart vindt u op de website van de Stichting: www.herbergoudekerk.nl. De toegang is vrij. Er is een deurcollecte na afloop: voor groot onderhoud Lohmanorgel. Ook is er een beelduitzending van het concert via het YouTube-kanaal van de Oude Kerk Gemeente.
Na afloop is er tijd voor ontmoeting in De Herberg, met een hapje en een drankje en een verkoop van crea-artikelen en sieraden; ook hiervan is de opbrengst voor het goede doel! De volgende benefietconcerten zijn op zaterdag 14 juni, 13 september en 15 november. Deze concerten worden georganiseerd door de Protestantse Wijkgemeente Oude Kerk, samen met de Stichting Oude Kerk Zoetermeer.