Bij de kennisquiz van Rotary Zoetermeer en Rotary Voorburg-Vliet gingen 24 teams van 6 tot 8 deelnemers de strijd met elkaar aan, een recordaantal vergeleken met voorgaande jaren. De quizavond, compleet met tombola en sponsoren, bracht in totaal maar liefst €10.000 op.
De opbrengst gaat volledig naar het sportproject ‘United Sports Events’ van Rotary Zoetermeer. Dit project is bedoeld voor jongeren van 12 tot 18 jaar met een verstandelijke beperking. Op 23 mei vindt de sportdag plaats in sporthal De Veur, waar zo'n 150 jongeren actief meedoen aan diverse sporten. Het doel: jongeren enthousiast maken voor sport én sportaanbieders inspireren om ook voor deze doelgroep meer te organiseren. In aanloop naar deze dag zijn al diverse sportclinics georganiseerd om de smaak te pakken te krijgen.
De grote winnaar van de quizavond met 75 punten was het team Wissing Ruimtelijke Denkers, dat er met de hoofdprijs vandoor ging. Ook teams van B.S.C.’68 (74 punten) en Rotary club Leiden (73 punten) wisten hoge ogen te gooien en eindigden respectievelijk op plaats 2 en 3. De quiz bestond uit verschillende rubrieken met afwisselende thema’s zoals o.a. muziek, Zoetermeer, weetjes en actualiteit. De muziekronde kreeg zelfs live ondersteuning van de S(w)inging Company, die een aantal prachtige nummers ten gehore bracht.
De avond in het Erasmuscollege werd mede mogelijk gemaakt door de inzet van Rotary-leden, die zorgden voor ontvangst, hapjes, drankjes, en het tellen van de punten.
Foto's: Rotary Zoetermeer
Wist je dat je Zoetermeer Actief ook kan volgen via Bluesky? Bluesky is nieuw en zorgt voor snelle, korte updates van het nieuws op je telefoon,je ziet alleen berichten van mensen die jij volgt of leuk vindt, en minder online haatberichten.
Via https://bsky.app/profile/zoetermeeractief.bsky.social kun je het laatste nieuws van Zoetermeer Actief ook volgen via Bluesky.