Lieve van der Aar, wethouder Iedema en Ron van den Berg presenteren het nieuwe magazine
Zoetermeer is weer een nieuw magazine rijker: Jouw stad, jouw verhaal. In het magazine, dat wordt bezorgd in heel Zoetermeer, staan veel verhalen van Zoetermeerders en wil de stad laten zien wat er zoal te doen is.
Remi de Bake en Ron van den Berg van Talk of the Town liepen al lang rond met het idee van een magazine. Ron: “We wilden de negativiteit na corona omzetten in positieve verhalen. Het is dan ook echt een ‘feel good magazine’ geworden.” Het magazine is gestart in samenwerking met Zoetermeer is de Plek van de gemeente en wordt huis aan huis bezorgd samen met het Streekblad.
Ron: “Dit eerste magazine is vooral mogelijk gemaakt door de gemeente, maar we hopen voor volgende edities sponsors en adverteerders aan te trekken. Het blad is voor de Zoetermeerders en geeft de diversiteit van de stad weer”.
Wethouder Jan Iedema: “Wij maken deze eerste editie mogelijk, maar geven de fakkel daarna graag door aan anderen in de stad.”
Het is nog niet bekend wanneer de volgende editie van het magazine zal verschijnen.
Wist je dat je Zoetermeer Actief ook kan volgen via Bluesky? Bluesky is nieuw en zorgt voor snelle, korte updates van het nieuws op je telefoon,je ziet alleen berichten van mensen die jij volgt of leuk vindt, en minder online haatberichten.
Via https://bsky.app/profile/zoetermeeractief.bsky.social kun je het laatste nieuws van Zoetermeer Actief ook volgen via Bluesky.