Afgelopen maandag 12 mei ging vanaf verschillende startlocaties de 18e editie van de Zoetermeerse Rolstoelvierdaagse van start. De Rolstoelvierdaagse is sinds 2007 een jaarlijks terugkerend evenement met een feestelijke afsluiting op donderdagavond in het Stadshart van Zoetermeer.
Dit keer geen regen, maar subtropische temperaturen. Aan de start verschenen ruim 250 rolstoelers met hun vrijwilligers. Voor veel mensen was het een unieke kans om eindelijk weer eens in de buitenlucht te komen. Zij genoten dan ook met volle teugen. Ook de ijscokar onderweg werd druk bezocht. De getoonde foto’s zijn van de deelnemers van de startlocatie Woonzorgcentrum Vivaldi .
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Foto’s: Leon Koppenol en Hans Heemskerk
Wist je dat je Zoetermeer Actief ook kan volgen via Bluesky? Bluesky is nieuw en zorgt voor snelle, korte updates van het nieuws op je telefoon,je ziet alleen berichten van mensen die jij volgt of leuk vindt, en minder online haatberichten.
Via https://bsky.app/profile/zoetermeeractief.bsky.social kun je het laatste nieuws van Zoetermeer Actief ook volgen via Bluesky.