Na de explosie bij een woning aan de Gershwinrode in Buytenwegh in de avond van maandag 27 oktober stelt burgemeester Bezuijen nu cameratoezicht in in deze straat. Voor een periode van 3 maanden wordt de straat met camera’s extra in de gaten gehouden.
Zoetermeer maakt zich op voor een avond vol verbinding en maatschappelijke meerwaarde. Op donderdag 6 november vindt de eerste Maatschappelijke Beursvloer plaats: bedrijven en organisaties ontmoeten elkaar om hulpvragen en aanbod te matchen.
Lees meer: Eerste Maatschappelijke Beursvloer verbindt Zoetermeer
Gamecity groeit, en de kartbaan groeit mee. Op 1 september 2025 is gestart met de verbouwing van de kartbaan, dinsdag 28 oktober werd deze geopend en meteen uitgeprobeerd door vele enthousiaste bezoekers.
Afgelopen zaterdag werd er op de Lemelerberg gezellig, maar ook hard gewerkt aan een groener straatbeeld door jong en oud. Een deel van het plantsoen in die straat werd opnieuw ingericht met bomen en struiken waar ook een groot insectenhotel was geplaatst.
Tijdens het drukbezochte Boekenfestival van zondag 26 oktober maakte Omroep MAX directeur Jan Slagter de winnaars bekend van de diverse MAX Gouden Vleermuizen. Ook de winnaar van de Taalvleermuis, de scholierenschrijfwedstrijd, werd deze dag bekendgemaakt.
Lees meer: Winnaars MAX Gouden Vleermuizen en De Taalvleermuis
Lionsclub De Meerbloem en Bakkerij ’t Stoepje houden wederom hun actie tegen eenzaamheid. Van 29 november tot 5 december geven zij 150 speculaaspoppen weg. Dichter Robbert Roos schrijft weer een mooi gedicht. En u kunt bepalen wie zo’n gratis speculaaspop met gedicht gaat krijgen.
Afgelopen weekend was het weer tijd voor het jaarlijkse Halloweenfeest bij Speelboerderij Het Buitenbeest in Meerzicht, speciaal voor kinderen tot 12 jaar. Het terrein werd omgetoverd tot een griezelparadijs vol spannende activiteiten, en dat trok op vrijdag- en zaterdagavond een grote groep enthousiaste kinderen en ouders.
Bij een woning aan de Gershwinrode in Buytenwegh heeft in de avond van maandag 27 oktober een explosie plaatsgevonden. Er vielen geen gewonden, maar de woning liep wel schade op. De politie doet onderzoek en is op zoek naar getuigen.
Halloweenstad Zoetermeer, het razend populaire Halloweenevent, belooft dit jaar angstaanjagender dan ooit te worden. Op vrijdag 31 oktober verandert het Stadshart tijdens de inmiddels beroemde Halloweenwalk opnieuw in een duister labyrint vol scarezones, shows en bloedstollende ontmoetingen.
Dinsdag 11 november is dé dag om met lampionnen en liedjes in het Dorp van Zoetermeer Sint Maarten te vieren. Voor de derde keer alweer organiseren de Nicolaaskerk, de Oude Kerk en de Paulusschool samen met winkeliers en bewoners een sfeervolle lampionnenoptocht op 11 november, het feest van Sint Maarten.