Woensdag 12 maart zal het wekelijkse lunchpauzeconcert in de Oude kerk (Dorpstraat 59) worden verzorgd door Annemieke IJzerman (harp). Op het programma staan werken van o.a. Tournier, Grandjany en de Kinkelder. Aanvang concert om 12:45 uur.
Annemieke IJzerman (harp) studeerde aan de Hogeschool voor de Kunsten te Utrecht, waar zij na het doorlopen van de Jong Talentklas en de vakopleiding het diploma Bachelor of Music met onderscheiding behaalde. Ze vervolgde haar masteropleiding aan het CNSM in Lyon (Frankrijk) en won diverse prijzen.
Annemieke is als concertharpiste regelmatig te horen op verschillende podia in soloconcerten en met ensembles, zoals Duo23 (twee harpen), Hout&Snaren (marimba en harp), het Utrechts Harptrio (fluit/altviool/harp) en het Doelen Ensemble in verschillende instrumentale combinaties. Daarnaast werkt ze graag mee in cross-over producties met toneel, dans en 'spoken word' en speelt ze als freelancer in vele orkesten, onder andere het Nederlands Philharmonisch Orkest, het Radio Filharmonisch Orkest, Philharmonie Zuidnederland en de Philharmonie van Luxemburg. De passie voor de harp geeft ze enthousiast door in lessen op de pedaalharp en Keltische harp in Utrecht en Amersfoort.
Annemieke is een gewaardeerde harpiste in de Lunchpauzeconcerten, waar zij regelmatig is te beluisteren. Dit concert is gratis toegankelijk. Bij de uitgang staat een collectebus voor uw vrijwillige bijdrage. De deur van de kerkzaal is open vanaf 12:30 uur. Meer info: www.herbergoudekerk.nl
Bij Uit tips vindt u alle uitgaanstips voor theater en muziek. Zie ons evenementen overzicht voor alle evenementen in Zoetermeer en bij cursussen hebben we Zoetermeerse cursussen en activiteiten voor u op een rij gezet.