Opening sportveld Donderdag 20 maart was het zover: het spiksplinternieuwe sportveld van het Alfrink College werd officieel geopend door de Zoetermeerse wethouder Sport, Ronald Weerwag. In het najaar van 2024 is hard gewerkt aan de realisatie van een sportveld op het achter schoolplein van de school.

Het veld is nu af en klaar voor ingebruikname. Op het Alfrink College kunnen leerlingen nu voor school, na school en tijdens school sporten op het ruime sportveldje op het schoolplein. “Het veldje is zodanig gebouwd dat het multifunctioneel kan worden ingezet: onze leerlingen kunnen er voetballen, basketballen en zelfs volleyballen. Hiermee stimuleren we nog meer beweging bij onze leerlingen”, aldus Jos Grootveld, plaatsvervangend rector.

Philip de Vries, rector/bestuurder, voegt daaraan toe: “Bewegen is ontzettend gezond en fijn, zeker tussen de lessen door als afwisseling. Ik ben trots op dat we zo’n mooi veld nu aan onze leerlingen kunnen bieden.”

Foto: Alfrink College, Jeroen van Es

Wist je dat je Zoetermeer Actief ook kan volgen via Bluesky? Bluesky is nieuw en zorgt voor snelle, korte updates van het nieuws op je telefoon,je ziet alleen berichten van mensen die jij volgt of leuk vindt, en minder online haatberichten.

Via https://bsky.app/profile/zoetermeeractief.bsky.social kun je het laatste nieuws van Zoetermeer Actief ook volgen via Bluesky. 

-advertenties-

-goede doel-