dp nicolaaskerk binnen 2 zaDe H. Nicolaaskerk in de Dorpsstraat zal op Koningsdag, zaterdag 26 april, de deuren open voor bezoekers. Je kan hier even tot rust komen, een kaarsje aansteken, of luisteren naar twee speciale optredens van Shinko Suzuki op shinobue en het koor Capella Sine Nomine.


shinko suzukiIn de ochtend, om 11.00 uur zal Shinko Suzuki een kort optreden geven op de shinobue, een Japanse bamboe dwarsfluit. Hij speelt enkele klassieke Japanse nummers, maar ook moderne muziek die bijvoorbeeld in anime gebruikt wordt.
In de middag vanaf 12.00 uur repeteert het koor Capella Sine Nomine onder leiding van dirigent André Vis. Belangstellenden mogen de repetitie bijwonen.
Ook is er in de kerk een condoleanceboek voor het overlijden van Paus Franciscus. Iedereen die dit wil, mag het condoleanceboek tekenen.

Foto's: Zoetermeer actief

Kijk hier voor het hele programma op Koningsdag: Wat is er te doen in Zoetermeer op Koningsdag?

-advertenties-

-goede doel-