Jesse judo 2

Jesse (2e van links) op het DK-18


Jesse Koekkoek (14 jaar) uit Zoetermeer heeft zich gekwalificeerd voor het NK-18 Judo op 15 februari in Den Haag. Bij het Districts Kampioenschap onder 18 jaar behaalde hij de eerste plaats in de categorie-46 én kwalificatie voor het NK komend weekend.

Jesse judo 1Jesse is een gedreven jongen die 4 keer in de week traint bij Sport Instituut de Korte in Hoogvliet elke dinsdag, woensdag en vrijdag en de regiotraining op maandag. Hij is begonnen met judo op 5-jarige leeftijd in Zoetermeer en deed al snel met succes mee aan kleine toernooien en daarna grotere toernooien en zelfs internationale wedstrijden. In 2022 behaalde hij de eerste plaats op het Districts Kampioenschap -15 jaar, het jaar erop kon hij helaas niet meedoen in verband met een blessure.
Het jaar 2024 verliep sportief gezien veel beter, Jesse werd kampioen op het Districts Kampioenschap -18 jaar en zevende op het NK-18. Hij deed dat jaar ook mee aan de -15 wedstrijden, op het DK-15 werd hij eerste en op het NK-15 bemachtigde hij een mooie derde plek.

Op 1 februari heeft Jesse meegedaan aan het DK-18 in judo ( kwalificaties voor het NK), met 10 jongens in zijn poule. De eerste ronde was hij vrijgeloot daarna heeft 2 wedstrijden gewonnen om zo de finale te bereiken. Tegen een goede vriend en sterke tegenstander Christian Opmeer won Jesse met 2 wazaari's.
Het volgende doel van Jesse is nu het NK-18 op 15 februari in Den Haag.

-advertenties-

-goede doel-